"Čechy a Bavorsko rockují"

8. 9. 2016

Evropský region Dunaj-Vltava pořádá v kooperaci s městem Deggendorf v pátek 16. září 2016 od 17:00 do 19:00 Open Air koncert „Čechy a Bavorsko rockují“. Cílovou skupinou koncertu jsou mladí lidé a studenti, vstup je zdarma! Jako hudební skupinu se podařilo na české straně získat kultovní kapelu Mňága a Žďorp a na německé skupinu Deschowieda.

Program najdete v tomto letáku nebo na stránkách http://www.bbkult.net/

"Bayern-Böhmen rockt"

8. 9. 2016

Die Europaregion Donau-Moldau veranstaltet in Kooperation mit der Stadt Deggendorf das Open Air Konzert „Bayern – Böhmen rockt“ am Freitag, den 16.09.2016 von 17-19 Uhr auf dem Oberen Stadtplatz in Deggendorf. Das Konzert ist an junge Menschen und Studenten gerichtet, der Eintritt ist frei! Als Musikgruppen kommen aus Tschechien die Kult-Band Mnaga a Zdorp und aus Bayern die Senkrechtstarter Deschowieder.

Das Program findet ihr auf diesem Flyer oder auf dieser Website http://www.bbkult.net/

Dobrovolnictví Freiwilliges Engagement Blog Blog News News Němčina Deutsch Čeština Tschechisch Studium Studium Cestování Reisen Kultura Kultur Semináře Seminare Stáže & práce Praktikum & Arbeit Stipendia Stipendien Ahoj.info interview Ahoj.info Interview