urbanEx - kočovníci urbanizovaného prostoru a času

3. 9. 2014

Divadelní spolek čojč tě zve na divadelní koláž urbanEx, jejíž jednotlivé scény zachycují vztah člověka a urbanizovaného prostoru, v němž žije.

Již od soboty 30.8. pracuje v Plzni na Slovanech 18 mladých lidí z Čech a Bavorska na tvorbě nového česko-německého divadelního představení.

Představení pracuje se scénami, které se prolínají s živými obrazy, projekcí, pohybem a především divadelním jazykem čojč, kterému rozumí Češi i Němci, aniž by se muselo během představení překládat.

Veřejná produkce se uskuteční v sobotu 6.9. od 19:00 ve Velkém sále Kulturního domu Peklo v Pobřežní ulici v Plzni (vstup volný).

Další informace naleznete na stránce: http://cojc.eu

urbanEx - Stadtnomaden auf Zeit

3. 9. 2014

Zur Theater-Collage urbanEx über die Beziehungen zwischen dem Menschen und seiner urbanisierten Umgebung lädt das Theaternetzwerk čojč ein.

Seit Samstag, dem 30.8., arbeiten in Pilsen 18 Jugendliche aus Bayern und Böhmen an dem neuen deutsch-tschechischen Theaterprojekt.

Die Inszenierung arbeitet mit Einzelszenen, lebenden Bildern, Projektion, choreografierter Bewegung und mit der Bühnensprache čojč, die für Tschechen und Deutsche gleichermaßen verständlich ist.

Die Theateraufführung findet am Samstag, dem 6.9., um 19 Uhr in Pilsen statt.
(PEKLO dům Kultury, Pobřežní 2220/10, Plzeň 301 17)
Der Eintritt ist frei.

Weitere Informationen gibt es hier: http://cojc.eu

Stáže & práce Praktikum & Arbeit Stipendia Stipendien Studium Studium Kultura Kultur Němčina Deutsch Blog Blog Dobrovolnictví Freiwilliges Engagement Semináře Seminare Cestování Reisen News News Čeština Tschechisch Ahoj.info interview Ahoj.info Interview